Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van olyan, hogy káresemény...

Van olyan, hogy káresemény után mind a két biztosító fizet?

Figyelt kérdés
Vagy, ha hozzám már jöttek szemlére és árajánlatot is kapok, Akkor biztos lehetek benne, hogy a másik felet hozták ki hibásnak? (Egyikünk sem vállalta el a felelősséget, nem volt rendőri intézkedés.)
2015. jún. 5. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Örölj ha 1 fizet!!
2015. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem ha egyikünk sem ismerte el a felelősséget, lehet- e, hogy nekem fizet az övék, nekik meg az enyém.vagy, ha az enyém fizet, arról már tudnék?
2015. jún. 5. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen nincs.


Csak a vétkes fél biztosítója fizet és az is csak akkor, ha elismerte vagy rendőrségi végzés van.

2015. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy az lehet, mint velem történt! ALIANZ HUNGARIA összemosták a képet, haver volt a károsult, ezért engem nullásba vissza soroltak és a barátnak fizetett!Mj: (Egyikünk sem vállalta el a felelősséget, rendőrség volt kint...)
2015. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézd úgy, hogy nem találták fel a biztosítást.

Ha egyikőtök sem ismeri el a felelősségét, attól még kifizetné a másik kárát? Hát a biztosító sem fogja.


Olyan elképzelhető, hogy mindkettőtöket 50%-ban hoznak ki felelősnek és ilyenkor mindkettőtök kárát 50%-ban fizeti a másik biztosítója.


A többi meg térülhet casco alapján vagy saját zsebből.

2015. jún. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De erről már tudnék, nem? Azt mondta volna, ha csak a felét fizetik.
2015. jún. 6. 07:28
 7/8 anonim ***** válasza:
A kárszakértő így is úgy is jön, semmi köze a végső döntéshez.
2015. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!