Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van egy autóm és a nagyapám...

Misu16 kérdése:

Van egy autóm és a nagyapám nevén van. Mennyi lenne a biztosítás ha az én nevemen lenne? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mercedes 190d(53kw)5600 negyedévre. Mennyi lenne kb az én nevemen? 19éves vagyok 2 éve van jogosítványom. És ha évente fizetem nem negyedévre akkor mennyivel jövök ki olcsóbban?
2015. aug. 20. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban az érdekelne hogy mennyivel emelkedik. Mert ugye nagyapán most is kamionos. 35éve van jogosítványa
2015. aug. 20. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:
sokkal. netrisk oldalán kiszámolod... A0-ból indulsz. kutya nem kíváncsi arra, hogy a papa mióta vezet.
2015. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
személyes tapasztalatra voltam kíváncsi de mindegy.
2015. aug. 21. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs személyes tapasztalat. a biztosítás nem attól függ, hogy nekem vagy a szomszédnak mennyi. hány éves vagy, hol dolgozol, van-e lakásbiztosításod, az hol, fogadsz-e e-mailben hírlevelet, hányan éltek egy háztartásban, van-e gyereked, stb...

a 2éves jogsi is mellékes, nekem nem is volt, amikor kötöttem tavaly az első (!) biztosításom, és idén sem volt még, amikor az előkalkulációt megcsináltuk, mégis negyedére csökkent a díj. ja, hogy azóta van jogsim, semmit nem változtatott rajta. de az sem, hogy apósom és apám is 40 éve vezet balesetmentesen.

2015. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!