Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ki lehet e húzni némi pénzt a...

Ki lehet e húzni némi pénzt a biztosítótól annak, aki részegen koppan egy fával?

Figyelt kérdés
...szóval kitalálni egy más történetet és azt beadni.Mennyi az esély arra,hogy elhiszik és miket fognak megvizsgálni?Vagy esetleg többet ér hallgatni és önköltségen helyrehozni az autót...-mert rendőrök nem szereztek tudomást az esetről :)

2015. okt. 6. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen biztosítás? Casconak van önköltsége, az fizet saját kárra. Nekem soha nem volt. Van benne olyan kitétel, amelyik ittas vezetésre vonatkozik? Ha nem volt semmiféle rendőri intézkedés, akkor miből derülne a biztosítónál, hogy miért mentél fának?
2015. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 veterán vas ***** válasza:
67%
Ha el tudod hitetni a biztosítóval, hogy Te, teljesen szabályosan közlekedtél, de féktávon belül eléd ugrott egy ittas kivilágítatlan fa, akkor hajrá, próbáld meg...... :)
2015. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második: Átnéztem néhány biztosító cascoját. Nem találtam olyant, amelyik kizárja a fának menést a fizetésből.
2015. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egész csak casco esetén működik....feltételezem te is arra gondoltál...

"szóval kitalálni egy más történetet "- ez meg innentől kezdve biztosítási csalás......

2015. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell csalnia, a casco fizet arra is, ha hülye, ügyetlen volt a vezető.
2015. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha hülye volt arra igen, eddig megvagyunk, dől a lé, de ha tudatosan, olyan állapotban ült volán mögé ami nem megengedett? Persze utólag bizonyítani nehéz, viszont ezt a kérdést poénból beküldeném az összes biztosítónak XD
2015. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok kizáró okot találtam, a részegséget, kábszert nem.
2015. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

keresd a mentesülések között, ne a kizárásoknál.

Az alkoholos befolyásoltságot ott megtalálod. Mindegyiknél.

2015. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

van cascod? Ha nincs, akkor nincs mirol beszelni

ha van akkor mondd hogy kiugrott a nyuszi eled

fizesd ki az onkoltsegedet a tobbit meg fizeti a biztosito

2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg ha a fának rendben van a kötelezője. :-))
2015. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!