Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi autót hozok haza,...

Ken park kérdése:

Külföldi autót hozok haza, mennyi időm van a honosítás le bonyolítására? ( szépen apránként el lehet intézni, akár másfél év alatt is? )

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 20:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha ki van vonva a forgalomból ráérsz viszont ha nincs akkor az adas veteltol szamitott 2 heten belul at kell iratnod amit meg lehet hosszabitani 2 hettel de a biztositast 2 heten belul meg kell kotnod a regisztracios ado nagyon sok meg elotte van az eredet vozsgalat az 17 ezer szoval sok gondod lesz vele bocs az irasert ez van telorol en most vettem autot ezt onnan tudom
2015. okt. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Szóval a behozatal elött ki kell vonni a forgalombol. Ugyan ez az eljárás működik a Magyar autóknál is.. Ha meg veszem egyből kivonom a forgalomból akk ráérek utána is át iratni? (Esetleg az elöző tulaj vonja ki)
2015. okt. 10. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kivonod, az se jó. Ideiglenesen fél évre lehet kivonni, ha meg végleg kivonod, el kell vinned a bontóba mert kérik az igazolást.
2015. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!