Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Feljelentés visszavonása után...

Feljelentés visszavonása után pénzbüntetés kiszabható?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt volt egy balesetem, nekikoccantam egy parkoló autónak.

A sértettel sajnos csak 2 nappal később találtuk meg egymást, ezalatt ő elment a rendőrségre feljelentést tenni.

Miután megtaláltuk egymást, megírtuk a kárbejelentőt, az illető pedig írt a rendőrségnek, hogy szeretné visszavonni a feljelentést (erről másolatom is van).

2 héttel később, kaptam egy levelet, hogy fáradjak be a rendőrkapitányságra. Megtettem, elismertem, elmeséltem az esetet, és elmondtam nekik is, hogy a sértett visszavonta a feljelentést.

A mai nap kaptam egy 20000 forintos csekket a rendőrségtől, kismértékű közlekedési baleset okozása címen.

Mit tudok ilyenkor tenni?



2015. nov. 16. 12:01
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:

Befizeted. A koccanás miatt kaptad, nem azért mert utólag írtátok meg a papírt.


Hogy lehetséges hogy 2 napig kerested a tulajt? Csak nekimentél a kocsinak nem? Legrosszabb esetben egy cetlit kéne hagyni.

2015. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!