Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most veszek autot a nyar...

Most veszek autot a nyar vegen! Oktoberben leszek 18 es az lrnnr a kerdesem hogy hallottam h tudok en is biztositast kerni csak nekem dragabb lenne valamennyivel!? Vagy ez hogy van? Valaki elmondanabovebben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kotelezo biztositast (ahogy a neveben is vagy), kotnod KELL.

Es igen, dragabb lesz, mint annak aki tobb eve vezet.

2016. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A KGFB-nél egy kis túlzással még a szemed színe is befolyásolja az összeget. :)

Egyébként figyelembe veszik a díj megállapításnál, hogy hol laksz, hány éves vagy, mióta van jogsid, milyen autód van, volt-e káresemény, milyen bónuszban vagy stb stb.

Én 10 éve vettem autót, akkor A0-val cirka 50e-t fizettem egy évre. Most B9-ben vagyok és 10e az éves díjam.

Javaslom, hogy nézz szét a netrisk.hu oldalon. Itt megtudod nézni, hogy hogyan is alakul a biztosításod. 7-8 éve használom és még soha nem volt gondom velük.

2016. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat es a segitseget
2016. júl. 3. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!