Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valaki letudná írni nekem egy...

Valaki letudná írni nekem egy németországban vásárolt autó átíratási költségeit?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy ha van rajta érvényes műszaki akkor az alapján nem kell újra műszakiztatni, csak egy honosítási díjat kell fizetni, ami 8000ft.


ami még szintén nem kell tudomásom szerint, az a eredetiség vizsgálat.


Autóhoz papírjaim. német-magyar adásvételi, kis és nagy forgalmi engedély. érvényes tüv papír, az itthon a műszaki vizsga papírral egyezik meg.



2016. jún. 26. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kaliberű kocsiról van szó, de az egész műveletre olyan 200000 forint körüli összeggel nyugodtan számolhatsz.
2016. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha minden megvan hozzá amit leírtál akkor maga az átíratás díját kellmég fizetned. 20000ft- nál nem lesz több.
2016. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a regadó, vagyonszerzési illeték elég sokat nyom a latba, de ez nem egyértelmű, hogy már kifizetésre került-e vagy sem.
2016. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tehát akkor ha jolértelmezem és jol tudom


honosítási díj, reg adó, vagyonszerzési illeték, törzskönyv, forgalmi, új rendszámtábla!?

2016. jún. 29. 17:10
 5/5 anonim válasza:
100000 kb.
2016. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!