Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elsején fel kéne adnom a...

Elsején fel kéne adnom a biztosításomat, de csak fizetéskor lesz rá pénzem (10. -e). A gond csak az, hogy addig is szükségem lesz a kocsimra. Ha megállít a yard, akkor meg fog büntetni? Régebben asszem volt egy hónapos türelmi idő. Létezik még ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Október 31-ig van türelmi idő, illetve a biztosító társaság megelőlegezi ezt a díjat, tehát a rendőr eddig nem fog megbüntetni, ha az előző havi csekket be tudod mutatni. Egyébként ha jól tudom, október 15 a csekk határideje. (Még meg sem kaptam.)
2008. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek félrevezetni, de úgy tudom, hogy a 15 napos türelmi idő még létezik! Régebben se volt egy hónap csak 15 nap, tudomásom szerint. Úgy gondolom ha a régebbi néhány feladóvényt megmutatod (miszerint eddig is rendesen fizettél) akkor nem csinálnak gondot belőle.

Te döntesz, hogy használod-e addig a kocsit (én használnám), de ha rosszul tudom nem szeretném, hogy engem hibáztass!

2008. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Látom megelőztek a válasszal:)

Ezek szerint nyugodtan használhtod!

2008. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van türelmi idő, mi is mindig később fizetjük be... Nem fognak megbüntetni.
2008. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. szept. 28. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,van türelmi idő.A biztosítód pontosan megtudja mondani mennyi.Telefonon is és az a biztos.Nekem nincs ilyen gondom,mert a folyószámlámról időben leveszik,és időben kiküldik az igazoló csekket.
2008. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
okt. 31.-ig érvényes az előző csekked,ez tuti, rá is van írva, úgyhogy a rendőr sem fog megbüntetni, ez tuti!
2008. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!