Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Sportkormány, Sportdob van a...

Sportkormány, Sportdob van a kocsin. Mübizonylat van de a rendőr szerint forgalmiban is fel kell tűntetni?

Figyelt kérdés

Na nagyokosok most segítsetek rajtam!


Vettem egy autót.

MOMO sport kormány és egy PARAGI sport kipuffogó van rajta. Mindkét alkatrészhez van műbizonylat. Igen ám de a minap megállítottak a rend éber őrei és elmondták ,hogy ezeknek a dolgoknak nem a mübizonylatban hanem A FORGALMIBAN a helyük.


Mikor felmentem az internetre keresgélni egy olyna cikket találtam ahol azt állítják a sport kormányt NEM kell feltüntetni a forgalmiban.

Maximum akkor hogyha légzsákos volt a kormány és én sport kormányra kicserélném (azt hiszem ilyenkor le is kell vizsgáztatni). Erről szó sincs nekem légzsák soha nem volt a kormányban. Szóval ez ki is esik a képből.

Felhívtam a legközelebbi KPM (közlekedési felügyeletet) és ők semmi ilyesmi rendeletről nem tudnak, de az úr nem is úgy beszélt mintha kenné vágná a dolgokat.


Uram a kérdés az lenne hogy akkor most be kell-e jegyeztetnem a sport kormányom és a kipuffogómat a forgalmiba vagy nem?


Válaszokat előre is köszönöm

Kérem aki tud az jogszabály bemásolásával is indokolja a válaszát. Mert ha mégegyszer az utcán elkap a rendőr akkor megigértette velem hogy leveszi a rendszámot.


2016. júl. 8. 08:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Uraim*
2016. júl. 8. 09:05
 2/2 anonim válasza:

A kormányt az be kell,100%.


A kipufogót nem.

2016. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!