Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Budapesten 11. kerület/belváro...

Budapesten 11. kerület/belváros közelében melyik okmányirodát ajánljátok? Ahol nem gorombák, segítőkészek és viszonylag gyorsan el is készülnek a szükséges iratok (esetemben jogosítvány)

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy hova mész, nem kapod meg gyorsabban a jogsit. Egyébként Újbuda centerben a kormányablak elég jó, általában nincs sor, gyorsan el lehet intézni midnent
2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem az internetes időpontfoglalást. A XI. kerületben, a Hengermalom úton van holnapra (17-e, szerda) 16 órától, foglalható szabad időpont. Ha lefoglalod (ügyfélkapu regisztráció kell hozzá), akkor az interneten, foglaláskor kapott sorszámmal fognak hívni a kapott időpontban, addig semmit sem kell tenned, senkihez sem kell szólnod.

A vezetői engedély ügyintézési ideje legfeljebb 8 nap, ezt tartják is, ha nem postán kéred. (Ez a célszerű is, mert akkor igényléskor nem kell leadni az esetleg még érvényes meglévő jogsidat, csak az új átvételekor.)

Az illetéket fizetheted bankkártyával is, nem kell postán befizetéssel bajlódni.

Az ügyintézővel ugyan kell néhány szót váltanod, de még nem találkoztam udvariatlannal. Nagyon szép hölggyel már igen.

Az elkészültéről kérhetsz SMS értesítést, az biztosan nem durva hangvételű.

Az átvételhez nem kell sorszám, csak odamenni, esetleg kivárni néhány akkor hasonló okból ottlévőt.


Mindez azt jelenti, hogy legkésőbb 25-én, csütörtökön, kezedben lehet az új jogsid. Lesz ugyan hétvégi ünnepnap közben, de ez nem okoz késedelmet. Budapesti okmányirodában így is esélyes a pár nappal korábbi átvétel.

2016. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!