Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ne is számoljak alacsonyabb...

JohnnyBoy002 kérdése:

Ne is számoljak alacsonyabb biztosítási díjra?

Figyelt kérdés
22 éves leszek idén, 3 éve van vezetői engedélyem. Tavaly vettem egy kocsit és eddig 7600 volt negyedévente a biztosítás, most szeptember majdnem duplája lesz. Érdemes utána járni, hát ha találok olcsóbb biztosítást?
2016. aug. 30. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, körül kell nézni.

Minden ok nélkül azért nem szokták közel a duplájára emelni.

Ha ezt teszik mindenki otthagyná őket.

2016. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lesz szeptembertől duplája? Átmentél malusba? Azt viszed magaddal másik biztosítóhoz is, ettől függetlenül hatalmas különbségek lehetnek a különböző biztosítók díjai között, mindenképp érdemes tájékozódni. A netrisk.hu-n megteheted.
2016. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem baleseteztem!


Júniusig 7600 ft. körüli összeget fizettem, ma jött a csekk köteg következő évre, 12000 ft./negyedév, januárban 14.000 ft...


Annyit ír, hogy baleseti adó 3000 ft/negyedév, anélkül 9500 a biztosítási díj...

2016. aug. 30. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeptembertől lesz annyi, hanem a következő évre. Nem mindegy. Nézd meg a netrisk.hu-n, hogy melyik biztosító milyen ajánlatot ad, és válaszd ki ott a legolcsóbbat.
2016. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tavaly szeptemberben lett kötve, igen, valószínű a következő évre. De egy pár száz ft-os tételt betudnék nyelni, 5000-ret már nehezen...
2016. aug. 30. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor válts biztosítót. Senki nem kötelez, hogy maradj a jelenleginél, és előnnyel sem jár a részedről.
2016. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az Allianzhoz visszakötve is kedvezőbb lesz a díj... ;)
2016. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tavaly szeptemberben lett kötve,"


Akkor már nem tudsz váltani. Mert a fordulónap előtt 30 nappal mondhatod fel legkésőbb.

Majd jövőre. Most már így fogod fizetni ezt az évet.

Jövőre legyél észnél, és július-augusztusban megkötheted az újat.

A netrisk.hu kiváló oldal ehhez.

2016. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!