Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen dokumentumoknak kell...

Milyen dokumentumoknak kell meglennie kötelezően egy használtautó vásárlásakor az eladó részéről?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint törzskönyv, szervízkönyv, KGFB papírok, forgalmi...(?) Mik azok PONTOSAN amik nélkül nem tudom majd forgalomba helyezni az autót, megbűntethetnek, stb...Azt tudom, hogy kell az átírásnál egy adásvételi, eredetvizsga, új forgalmi, új törzskönyv, illetékfizetés. Belefuthatok egyáltalán olyan esetbe ahol valami nincs meg és ezért nem tudom majd megvásárolni?

2016. szept. 2. 10:43
 1/2 Johnny Bravo ***** válasza:
53%

Neked az eladótól pontosan 3 dologra lesz szukséged:

-egy rendesen kitoltott adasveteli

-az auto torzskonyve

-az auto forgalmija

Esetleg ha van hozza szervizkonyv akkor meg az!De ez nem kotelezo meg nem is biztos hogy van!

Az eredetvizsga meg altalaban megbeszeles alapja hogy ki fizeti/csinaltatja...esetleg felesbe!

2016. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A TB-kártyája lemaradt ha átverne. :-D
2017. ápr. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!