Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi autó forgalombahelyez...

Külföldi autó forgalombahelyezése?

Figyelt kérdés

Németországból hoztunk be egy autót, az lenne a kérdésem, hogy mennyi időnk van, hogy forgalomba helyezzük?

Meg van az eredeti forgalmi, van muszakija, csak honostani kell, van kétnyelvu adásvételi.

Ha jól tudom, ha nem helyezzük forgalomba pár hónap alatt, akkor később sokkal drágábban tudjuk, igaz?

Köszi szépen a válaszokat :)



2016. szept. 4. 14:00
 1/3 Mosqu!to ***** válasza:

Én az enyémet 1 év után helyeztem forgalomba anno! Bomba vétel volt,így megvettem kint,de még megvolt a másik autóm. TÜV már nem volt,így ráért bepapírozni. Megvártam még elmegy az autóm és amint megvették lepapíroztam. Nem jött ki drágábban.


Szerintem Neked annyival lesz drágább,hogy a TÜV-ot már nem fogod tudni honosítani később,ha lejár.Másba nem hiszem..:)

2016. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az lenne a kérdésem ha nem zavarom a topicot hogy kb mennyibe kerül egy külföldről behozott autó àtiràsa? Konkrétan egy Opel Astra G ről van szó
2016. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Kintről hozott autón,nincs átírási költség.Helyette van egy regisztrációs adó,amit itt kitudsz számolni: [link]


Ezenfelül van még: Eredetvizsga,Rendszám ára és rá a matrica (pár ezer ft.),Biztosítás.


Egyik barátom hozott be pár éve egy G Astra 1.4 Ecotecet. Az valami 140 ezer körül alakult a végére és. Ezzel minden megvolt. Az NKH telephelyén felpattintotta a rendszámot és mehetett is! :)

2016. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!