Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Németországban mennyibe kerül...

Németországban mennyibe kerül egy új rendszám?

Figyelt kérdés

Párhuzamos parkolóból hátra tolattam, mert annyira rám állt az előttem lévő. És véletlenül, leheletfinoman megnyomtam a mögöttem parkoló rendszámát. A két csavar pedig felfeszült és kidomborodott. Ennyi volt igazából, más felületi sérülést nem okoztam. Kérdeztem, hogy miben maradjunk? Hívjunk-e rendőrt, vagy kifizessem a kárt. Mondta, hogy kisgyerekkel vannak, bla bla... német rendszámú céges autóval volt, azt mondta, hogy ilyen kis sérülésnél is látszódni fog, hogy megtörik rajta a fény és hogy a cégnél ezt szóvá is fogják tenni (A nője szerint a határon ezért megb*sszák őket...) Szóval 30 euro egy új rendszám, mert már volt ilyenben része. Adtam neki egy tízezrest. Nagy hiba volt? Három éve van jogsim, eddig még soha nem okoztam kárt senkinek, nem vagyok az ilyenben jártas. És ha rendőrt hívtunk volna, a járőrnek szerintem fogalma sincs, hogy mennyibe kerül egy új rendszám. Gyanús volt nekem ez az egész...

Köszi a válaszokat!



2016. okt. 28. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az oldalt, de talán ez a link jó lesz valamire:

[link]

2016. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En evekig jartam horpadt rendszammal, a kutyat nem erdekli sem a hataron belul, sem a hataron :)


De ha tenyleg te tolattal nekik akkor korrekt volt szerintem, saccra tenyleg 30 euro korul lehet ujat csinaltatni.

2016. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is horpadt a rendszámom az egyik autón, voltam vele több Uniós országban. Tudták mennyi 10e forint? Az utánajárást, stb az mind idő, hát nagyon jól jártál ha nem jelentenek fel.
2016. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyar volt a srác, csak az autó volt német rendszámos. Szóval akkor nem húztak le?
2016. okt. 28. 17:01
 5/10 mikeXxX ***** válasza:
Utoljára nekem 33 euro volt ! De ez Zulassugstelle függő !
2016. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Nem húztak le,mert itt körül mennek kint a rendszámok 30-45 €.

2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de atbaszarintottak, mert 30-35 euro EGY PAR új rendszam. De ha csak egyet horpasztottal meg, nem kettot, akkor szerintem az nem 30 euro. De fogjuk fel fajdalomdijnak :D
2016. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A masik: senkit nem erdekel, ha horpadt, ha rendesen latszanak az adatok, a hataron konkretan lexarjak...en a Zulassungstelleben lattam mar olyan gorbe, gocsortos rendszamokat atiratni, hogy voltak vagy 10 evesek. es milyen erdekes, ilyenben mar volt resze? :D miiiilyeeen fuura :D
2016. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És Szerintetek elég kifizetni az anyagárat?? Az utánajárás, parkolás, időkiesés, sorban állás? Tényleg senki nem szól érte de ha ennyire paráznak akkor úgyis megcsináltatják.
2016. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaj jol van mar, ennyi erovel fizesse ki a mosopor arat, mert ruhaba megy, vagy a reggelijet, mert reggel megy? en is csinaltam mar atiratast rendszamozassal, sose tartott orakig, teljesen rugalmasan elintezheto... tizezer forint fedezi ezeket, plane hogy csak 1 db-ot kell csinaltatnia.
2016. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!