Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Első jogosítvány készítése...

Első jogosítvány készítése mennyi ideig tart a Központi Okmányirodában?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy tudjam, minimum mennyivel kell a zárás előtt odaérjek. Tudom, hogy nem akkor adják kézbe, csak az ügyintézés ideje érdekelne.

2016. nov. 20. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont annyi idő, mint a többi. Forgalomtól függően sorbaállással együtt kb. fél óra alatt meg van a fotó, és kb. még egyszer annyi mire megint sorra kerülsz, hogy felvegyék az igénylést.

Legalábbis nekem legutóbb ennyi volt.

2016. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ültem én ott már egy napot is. :D
2016. nov. 21. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot, lehet és az fix, én is így csináltattam, 2nappal későbbre már kaptam időpontot, választhattam is, kb az egész nap szabad volt, soron kívül behívják akinek az időpontja van, max 5 percet csúszik. Mindent így intézek ott.
2016. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!