Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Német auto piros rendszámmal,...

Nagy Gééaza kérdése:

Német auto piros rendszámmal, müszaki marad-e? Többi lent.

Figyelt kérdés
Német rendszámos automra szeretnék 1 honapos piros rendszámtáblát vásárolni (ausztriába költözöm). A müszaki vizsgám továbbra is érvényes marad majd? Ésn agyjábol mennyibe kerül ez?
2016. dec. 31. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
a muszaki ervenyes marad, addig, amig most van. Viszont szerintem eleg draga, kell ra kulon masik biztositas, nekem anno az 5 napos sarga kerult kb 100 euroba. szerintem a piros sem olcsobb, sot...
2017. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de miert nem jelented át a koltozes utan az autot osztrak rendszamura azonnal, igy kikerulod a nemet pirosat, ami szerintem felesleges
2017. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert ameddig németböl kijelentem és osztrákba bejelentem, nem vezethetem az autot.

Kijelenteni csak németbe tudom személyesen hogy majd osztrákba...

2017. jan. 1. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!