Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Utazási utalvány részleteit...

Utazási utalvány részleteit valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
Kaptam az orvostól utazási utalványt .Meg is jelentem a vizsgálatokon,most gondolkodtam a leadáson.Jobban megvizsgáltam hogyan is kell kitölteni.Az van beikszelve,hogy közforgalmú közlekedési eszközön nem utaztatható 501-es ok miatt!Én mindenhova a párommal mentem vonattal!A kisérő be is van húzva,így egybe kértem a jegyünket,el is tettem!Ezekszerint nekem kocsival kellett volna mennem,ahoz hogy kapjak visszatérítést?Ezt egyébként nem tudtam volna megoldani,mert nincs autó a családban,de nem is hívta fel a nőgyógyász erre a figyelmemet!Nem is értem miért ezt jelölte be!Az utazásom költsége 24 ezer volt a párommal együtt összesen ,3 alkalom volt!A párom nevét és adatait beírhatom a pecsételt helyekhez,mert azt senki nem írta be a rendelőkben!?

2017. jan. 21. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk már régebben volt utazási utalványunk, akkoriban a lányomat hordtuk kemoterápiára. Őt se lehetett közforgalmú közlekedési eszközön szállítani, autóval mentünk, ezért nem is kellett leadni a jegyeket. 2008-2013 között a lakóhely és a kórház közötti távolságra kilométerenként 20 Ft-ot térített az egészség biztosító.

A gyerekorvos adta a fedőlapot és a kórházban minden alkalommal kitöltötték az utalványt, amit havonta beküldtünk. A pénzt meg átutalták a megadott számlára.

2017. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!