Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi állampolgár külföldön...

Külföldi állampolgár külföldön névre tud írni egy olyan autót amit Magyarországon nem lehet, mivel tartozás van a gépkocsira terhelve?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak forgalmija van a kocsinak meg egy adásvételije, de a törzskönyve passzivált.
2017. febr. 27. 14:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Ukrajnában elképzelhető, Albániában biztosan menni fog a dolog, bár ők a lopott német autókról a rendszámot se veszik le...


Uniós országban a származás ellenőrzéskor meg fog bukni az autó, te pedig szívni fogsz fedezet elvonás miatt!

2017. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sajnos én vettem így az autót és nem bírom névreírni az ügyvéden meg inkább azt látom, hogy ő azt szeretné, hogy adják vissza a pénzt én meg az autót, mert jogilag csak akkor tudom névreírni, ha kifizetik a tartozást, de én ragaszkodok az autóhoz.
2017. febr. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!