Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi idő mire megjön a...

Domextosz00 kérdése:

Mennyi idő mire megjön a jogosítványom?

Figyelt kérdés
Hétfőn kérvényeztük a Kormányablakban, kb mennyi idő mire megjön? Elfelejtettem megkérdezni hogy kb mennyi, előre is köszi!

2017. márc. 29. 18:34
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:
46%
Kezdődik... :D
2017. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
8 nap 13 óra 34 perc 51 másodperc
2017. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét volt 2015-ben, el is felejtettem vezetni, ismerősömnek 2016-ban már hétfői kérvényezésnél azon a héten pénteken megjött. Merem állítani 5 nap.
2017. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Én az ilyenektől visszavenném a jogsit. Nem elég, hogy már egymillió alkalommal megválaszoltuk, de a kezeden lévő papíron is ott kell lennie.
2017. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
4-es! Tudom, te mindenkitől visszavennéd a jogsit. te vagy a 10 emberből 4 aki ismétlődő KRESZ vizsgát akar... te vagy az aki ha látod valaki egy kis hibát is vét napokig kínoznád érte. De hidd el, azért mert megkérdezni, hogy mikor jön meg a jogsija azzal semmi bűnt nem követett el, sanszos, hogy alig várja, hogy végre a sok stressz és sok pénz kifizetése után nyugodtan autóba üljön. 5 nap kedves kérdező és Te is kigurulhatsz saját felelősségre az utakra. Balesetmentes közlekedést!
2017. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:
Én ismétlődő forgalmi vizsgát és szimulátoron veszélyes helyzetek kivédését vezetnék be.
2017. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ügyintézés határideje – már elég régóta – 8 nap.

Amennyiben a kormányablakban történő átvételt választottad, akkor akár e hét péntekre is ott lehet (sőt, csütörtökre is), és átveheted; de legkésőbb jövő hét kedden. Ha kértél hozzá SMS értesítést, akkor értesítenek,a mint megérkezik.

Ha a postán való küldést választottad, akkor az néhány nap hosszabbodást jelent; jelentősebb is lehet a késés, ha kézbesítő-munkaerőhiányos területen laksz.

2017. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves,és az utálkozó válaszokat,igen szeretnék már autóba ülni😊 és akinel fáj a szíve hogy másnak is lesz jogsija kapja be ! Te is VOLTÁL Kezdő😊
2017. márc. 30. 16:58
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:
Voltam kezdő, de tudtam használni a keresőt. Attól mert minden nap olvashatò itt egy ilyen kérdés, a jogsid nem lesz kész hamarabb.
2017. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

Most, hogy képzeletben könyékig túrok az emlékeim között, az jut az eszembe' TÉNYLEG! én is voltam friss jogosítványos kezdő. :)

Aztán az is eszembe jut, hogy a sikeres vizsga után megkérdeztem az ügyintézőt, mikor vehetem át a hőn áhított passzust?

Arra ma már a fene sem emlékszik, hogy hány napot mondott, de az azért biztos, hogy kivártam, és amikor letelt, elballagtam a megadott helyre, ott átvettem.


Tudod, ezek a régi történetek már csak ilyenek: az ember egyszer megkérdezett valamit, választ kapott rá, azt megpróbálta értelmezni, majd annak megfelelően cselekedett. ;)

2017. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!