Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Használ valaki "C" vagy "P"...

Használ valaki "C" vagy "P" rendszámot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan aki használ c vagy p rendszámot? Mennyire vannak most "ráugorva" a rendőrök? P rendszámot úgy tudom külföldön már sehol nem is fogadják el, igaz ez? Tapasztalat?



2017. ápr. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem használok, de P rendszámmal 1000%, hogy állandóan ki fognak szedni, és minden apróságot átnéznek, nem ér annyit az egész, és nagyon rizikós. C rendszám nem is tudom, hogy milyen.
2017. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A C rendszám a diplomaták hozzátartozóinak és a külföldi állampolgárok nem honosított autóin van.
2017. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a szlovák ideiglenes C rendszámot mondom.
2017. ápr. 10. 02:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Észrevetted, hogy magyar oldalon kérdezel? Bonyolult lenne leírni, hogy te szlovák vagy? A szlovák dolgokról miért nem valami tót oldalon kérdezel?
2017. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez neked honnan jött hogy én szlovák vagyok? Nem vagyok szlovák. Ha az lennék, nyilván tudnám hogy működik. rengeteg magyart látok olyan rendszámmal nap mint nap. És neten is árulják ITTHON...
2017. ápr. 10. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Jó, de feltételezzük, hogy magyar rendszámról van szó, de te sehol utalást sem tettél rá, hogy szlovák rendszámról van szó...
2017. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg amihez nem értesz, abba ne üsd bele az orrod :)
2017. ápr. 12. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!