Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan spórolták a kgfb díjon?

Hogyan spórolták a kgfb díjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy leginkább az életkor és a lakhely befolyásolja a díjat de az apró "trükkök" érdekelnének.

2017. ápr. 11. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen apró trükkök?

Legyen kis köbcentis, benzines az autód, költözz vidékre, válassz jól biztosítót, és legyen jó a bónuszod..

Ebből az autó, és a biztosító az, amit valóban te választhatsz, de még az autó választásnál sem a biztosítás lesz a fő szempont.

Nem ésszerű huszonévesen négyezer köbcentis tankkal kezdeni, de az ezer köbcenti ellen is lehetnek érvek.

2017. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Köss pl. online, úgy van kedvezmény. Pl. a K&H-nál azt hiszem talán az 5-10%-ot is elérheti.

Más tipp igazából nem nagyon van, mert azon kívül csak olyan dolgokra adnak kedvezményt, amik vagy vannak, vagy nincsenek. Pl. gyerekek (bizonyos biztosítónál), együtt kötött ingatlanbiztosítás, közalkalmazotti jogviszony, több jármű ugyanannak a szerződőnek a nevén...

2017. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*sőt, a díjfizetési mód és a gyakoriság is számít: az én autómra, nekem évi 48e-re jönne ki negyedévente átutalva. Ha átutalom az éveset egyben, akkor csak 40e.
2017. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne okozz balesetet.
2017. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizesd be előre egy évre.
2017. ápr. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!