Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Malus elévülés mennyi idő?

Malus elévülés mennyi idő?

Figyelt kérdés
Üdv malus elévülésről lenne egy kérdésem hogy is működik az? Annyi lenne hogy volt egy kisebb koccanásom 2015.01 hóba vissza raktak malus2 be és elég sokat kellet fizetnem na mondom mind1 kifizetem hátha jövöre jobb lesz de még több lett. Így át lett kötve más nevére 2016.07 hóba na itt kezdődik a kérdésem. Eladtam a kocsot és szeretnék venni egy másikat hitelre havira stb köthetem e már az én nevemre a kötelező biztosítást vagy még nem évült el a malus és még mindig malus2 be rakna a biztosító? 2 évet olvastam hogy elévül. A károkozástól számítva meg van de az átkötéstől(lemondás a nevemről) még csak 1 év kb. Honnan számolja a biztosító a 2 évet? elöre is köszi a választ.

2017. ápr. 17. 08:40
 1/3 A kérdező kommentje:
elírtam 2016.04. hóba lett lemondva a nevemről a biztosítás
2017. ápr. 17. 08:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Károkozástól 2év. Bármit is variálsz.
2017. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen a gyors választ.
2017. ápr. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!