Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Igaz, hogy az Alfa Romeo-k...

Igaz, hogy az Alfa Romeo-k nem valami jók?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 17:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Félreírtam:S Azért válaszaitokat előre is köszi!!
2010. máj. 14. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
A motor az jó ha nincs kiütve, a kaszni az már elég gáz 10év felett, meg az elektronika is.
2010. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10 év felett már minden autó kezd szarrá lenni még az Opel is 8 év után kezd rozsdásodni:)
2010. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja ,csak az olasz ebben élen jár!
2010. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eleg kenyes auto, mert nem ilyen utakra talaltak ki az olaszok, raadasul az alkatresz is draga. Viszont nagyon szepek, ha sok penzed van, akkor ajanlom. :)
2010. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs sok XD manapság kinek van? XD
2010. máj. 14. 18:33
 7/10 anonim válasza:
Igaz. Általában szép autókat terveznek, de a hibastatisztikájuk az átlagnál sokkal rosszabb. Persze ha megkérdezel Alfa-b.zikat azt fogják mondani, hogy a világ legjobb autója :) Ezért nem őket kell megkérdezni. De ez így van minden márkaőrülttel. Függetleneket meg nehezen találsz. Ja...és ráadásul rohadt drágán adják a szép, de megbízhatatlan autóikat. Hozzáteszem az utolsó 1-2 évben gyártott verdáikat nem ismerem.
2010. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rohadt drágán, mi? Kár, hogy az olasz autók kategóriájukban mindig is a legolcsóbbak között voltak (najó, nem Ferrariról, Maseratiról beszélünk, azok nem népautók).


Megbízhatóságról: egy alfára többet kell költeni, általában, mint a többire, cserébe meghálálja, és soha semmilyen körülmények között nem fog cserben hagyni. A városban cirkáló többi autónál pedig jóval szebb, sportosabb, és sokszor erősebb is.


Szerintem nem az alfa őrülteket, hanem pont az átlagembert nem érdemes erről megkérdezni: Magyarország erősen németautó b*zi ország, itt objektiv véleményt olasz autóról hallani nem fogsz.

2010. okt. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

elözőnek:

1. az árakkal nem nagyon vagy tisztában

2. vannak függetlenek, de azok nem az Alfa tulajdonosok. Hanem azok, akik szakmájukból adódóan ezzel foglalkoznak. Én már ültem jó pár száz (ha nem ezer) alfában és el is adtam nem egyet és nem tizet. Soha nem vennék Alfát magamnak. Egy biztos: szép autókat gyártanak, de sajnos ennyi. Magyarországon nem a tulajdonosok a független szakértők. Attól, hogy valakinek van egy Alfája vagy bármilyen más márkája, attól még nem lesz az adott márkának a szakértője. Persze mint tudjuk, a magyarok szakértőnek hiszik magukat ebben is, ahogy a fociban és a politikában is. Miközben mindegyikben egy nagy kalap szart érünk.

2010. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsónak: árakkal nagyon is tisztában vagyok...


az meg, hogy nem vennél alfát magadnak, a te bajod. ültél több ezerben, mi? :) autóversenyes játékban, gondolom.

2010. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!