Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2009ben Magyarban bevontak a...

PeterDe80 kérdése:

2009ben Magyarban bevontak a jogsimat, de nem adtam le hataridore! 2014ben probakeppen bekuldtem az angol DVLAnek a magyar jogsimat cserere, es lass csodat! Kaptam egy angol jogsit a bevont magyar jogsi helyett?

Figyelt kérdés
A kerdesem, hogy ezzel a jogsival vezethetek otthon?Illetve, hogy ha hazamegyek egyszer akkor kicserelik nekem magyar jogsira?

2017. ápr. 28. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a magyarban? Talán Magyarországot akartál írni?
2017. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából tök mindegy hogy leadtad vagy nem, mert a rendszerben benne vagy... ha vezetsz és elkapnak ugyanúgy büntetés jár....

Ha még nem telt le a büntetésed, akkor nem fogják kicserélni... sőt lehet azt is dijazni fogják, hogy nem adtad le határidőre...

2017. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már 2009 óta ne teljen le a bünti. Már 2014-ben letelt, azért adtak másikat.
2017. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen Magyarorszagot akartam irni, de 5szor kellett roviditeni a kerdest, mert tobb volt 250 karakternel. Azt, hogy nem adtam le a jogsit hataridore egy 10ezer forintos buntivel jutalmaztak, ami azota elevult, a jogsimat pedig 1 evre vontak be... 2009ben.
2017. ápr. 29. 01:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is angol jogsim van, éltem kinn 3 évet, aztán már hazaköltöztem egy éve, azóta használom és még nem volt vele gond (hivatalosan 6 hónap utána kéne becseréltetni itthon, de mivel senki nem fogja/tudja leellenőrizni,mióta vagyok itthon, így asszem megvárom míg leketyeg még az a ~8 év ami hátravan)
2017. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez igy van, de nekem azzal van a "gondom", hogy a magyar jogsimat bevontak 2009ben es nem vegeztem el az utankepzest otthon! Itt viszont bekuldtem a bevont magyar jogsimat es kaptam helyette egy ervenyes angol jogsit! Ezzel vezethetek otthon ugy, hogy nekem eredetileg a magyar jogsim be van vonva?
2017. máj. 18. 02:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem volt egy balesetem tavaly nyáron, nem én voltam a hibás, de jobbkormányos magyar rendszámos autót vezettem, és a rendőr csak annyit kérdezett mikor meglátta az angol jogsimat, hogy külföldi jogosítvány? mondom ja, aztán ennyi volt, szóval ezek után én úgy gondolom, te is vezethetsz a tieddel Magyarországon, nem csekkolják le, hogy valódi-e
2017. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!