Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy hozzak haza "lábon" egy...

Hogy hozzak haza "lábon" egy Fiat 500-ast Olaszországból?

Figyelt kérdés

Repülővel mennék Olaszországba, majd onnan hazajönnék a kocsival. Mi ennek a menete, tudja valaki?

Gondolom Olaszországban kijelentés+rendszámleadás - és aztán kéne egy ideiglenes rendszám amivel jöhetek hazáig.

Van aki tapasztalt ebben? Sajnos trailerrel nem tudok érte menni.



2017. ápr. 30. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Rengetegen tailereznek, foglalkoznak autó importtal.

Én keresnék egy olyan embert aki elhozza nekem a kiválasztott kocsit. Én már csak a kérdéses szervizháttér, műszaki állapot miatt sem indulnék neki egy frissen vett használt autóval egy 600-700 km-es útnak

2017. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán eljöhetsz vele, és akkor nagy élmény lenne. De az a baj, hogy szinte biztos hogy lerobbannál vele, és akkor többszörösébe fog kerülni a kaland, mintha alapból trailerrel hozattad volna haza.

Ha mégis lábon hoznád, akkor legyen egy terv, hogy ki indul utánad baj esetén, ne váratlanul érjen a dolog.

2017. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A totalcar.hu -n volt egy cikk, hogy olaszországban milyen rugalmas az ügyintézés. Az export rendszám egy A4-es papírra nyomtatott "rendszám", amit a hátsó szélvédőre kell kitenni. Azzal simán lehet jönni.
2017. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! Ez az autó-hazaszállítós dolog nálam nem játszik. Szerintem én is eltudnám intézni, folyékonyan beszélek olaszul + fater jönne velem, aki autószerelő. Úgyhogy ha valami gáz lenne ő tudna segíteni.
2017. ápr. 30. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet belevágni végülis, ha szereted a kalandokat, csak az autóhoz szerezzetek be néhány alkatrészt meg szerszámokat, úgyis kell majd később, meg ha az úton történik valami, akkor hasznos lesz.
2017. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És egy parkolóban meghengerfejezi?:)


Fogadd meg az okosabbak tanácsát.

Egyébként miért nem játszik a trailer? Mert ha csak a kaland a lényeg benne, meg a feeling és hogy elmondhasd a haveroknak, hogy te hoztad lábon és mekkora királyság akkor oké, nincs értelme győzködni. De kíváncsi lennék mi más sziklaszilárd érved van

2017. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, az érvem az, hogy ìgy olcsòbb lenne cirka 50000 Ft-tal, ami akár elhanyagolhatò is lehet a rizikòfaktort beszámìtva.

A hònap végén megyünk. Repülővel. ;)

2017. máj. 13. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!