Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Használható otthon az angliai...

Használható otthon az angliai jogosítvány?

Figyelt kérdés
Mikor kijottem ide akkor ki kellett cseréltetnem angliaira mert akartam kocsit venni... és mi van ha hazamegyek, és otthon vennék jármuvet? ujra ki kell cseréltetnem vagy megvarhatom mig lejar az érvényessége?
2010. máj. 16. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
"Kicseréltetni" nem kell, csak honosítani. Azzal, hogy honosítod Angliában, attól még Magyarországon nem szűnik meg az itthon szerzett jogosítványod.
2010. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha van még egy probléma az egesszel? nem Magyarorszagon tettem le a vezetoi engedélyemet. Attol még gondolom vehetek jarmuvet Magyarorszagon de csak ha honositom a jogositvanyomat.. (?)
2010. máj. 16. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Járművet jogosítmány nélkül is vehetsz, csak nem vezeetheted. Az autóvásárlásnak és a jogosítványnak semmi köze nincs egymáshoz.

Az EU-n belül kiadott jogosítvány érvényes Magyarországon is.

2010. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!