Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyit kérnek műszaki vízsgáz...

Mennyit kérnek műszaki vízsgáztatásért?

Figyelt kérdés
1990-es évjáratú Toyota 1.3-as. Esztétikai hibái vannak.
2010. máj. 19. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
40.000Ft-ért vizsgáztatták le 2évre. Átvertek vagy nem? (Lány vagyok)
2010. máj. 19. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:
20ezer a műszaki és a zöldkártya, erre még rájön a javíttatás díja.
2010. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olcsón megúsztátok, egy ilyen koros autónál biztos lenne már mit kicserélni.
2010. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hiába koros autó, semmi baja nincsen teljesen fel lett javítva - újítva, csak külsőleg van esztétika hibái amit már írtam is.
2010. máj. 21. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
A 40,000 kicsit sok volt mikor hivatalosan kb 20,000 körül van az ára,mondhatnám azt is,hogy országosan egységes. Viszont a felmerülő "hibás" cserére szorult alkatrészekről nem írtál semmit amik még talán növelhették ezt a 20,000 Ft-ot.
2010. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mrlacko válasza:
A vizsgadíj 27.000ft az NKH-nál, de jobb szerelővel vitetni +2-3 ezerért, akkor nem buktatják meg apróságokért...
2010. máj. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem átverés ez,de mégis.Gondolom nem egy NKH állomásra vitted,mert ott a vizsgadíj 16290Ft.Ha nincs semmi baja az autónak.Ennek az az,hogy viszonylag olcsó a vizsgadíj,de ha találnak hibát,rögtön leveszik a rendszámot,és még a telephelyről sem mehetsz el útvonalengedély,vagy tréler nélkül.Ha viszont egy maszek vizsgaállomásra viszed az autót,nagyon eltérő árak vannak.Az alapdíj itt is hasonló,de még zsebbe fizetsz azért,hogy az autód tutira átmenjen a vizsgán.Ezt mindenki eldöntheti.Bár a 40 egy kicsit sok,mert 30-35 körül szokták ezt vállalni.Szerintem ne bánd,mert egy ilyen idős autónál sok minden kijöhet vizsgán,amit te eddig észre sem vettél.Írtad,hogy semmi baja sincs az autónak.Az esztétikai hiba miatt már meghúzhatnák,vagy nem egyszerre fognak a fékeid.Amit persze te cáfolsz,mert tök jól működik,de a számítógép nagyon érzékeny.Vagy a lengéscsillapítód nem elég kemény már,esetleg a gumifékcsövek kicsit repedezettek.Szóval sokszor így olcsóbb.De ezek a hibák nem észrevehetőek egy átlagos sofőr számára.És ez nem azt jelenti,hogy minden hibát el kell nézni a műszakin.Igenis egy autó legyen biztonságos!!!!De írtad,hogy előtte fel lett újítva,ami hibát találtatok.Ez így helyes!
2010. máj. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a héten műszakiztattam le semmi baja nem volt szerencsére 21ezer volt:-))

Egy 2002es peugeot307es tulaja

2010. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!