Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vehet valaki nekem autót az...

Vehet valaki nekem autót az én nevemre úgy hogy nem vagyok jelen?

Figyelt kérdés

Helló!

jelenleg kint dolgozom, de szeretnék autót vásárolni a kérdésem az lenne, hogy vehet e nekem a barátnőm autót úgy, hogy én nem vagyok jelen de megvan minden okirat ami kell nála van.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 30. 15:08
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
15%

Hivatalosan meghatalmazással igen, de egyszerűbb ha úgy csinál a barátod mintha te lennél. Én így vettem öcsémnek.

Eredetiségvizsgán írtam egy meghatalmazást (öcsém adataival) hogy rendezzenek le mindent, délután mentem az új forgalmiért.


Ő akkor látta az autót mikor megnéztük, majd legközelebb mikor átiratva bevittem a munkahelyére

2017. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de a barátnőm venné és nem a barátom! És mi kell, hogy benne álljon a meghatalmazásban ?
2017. jún. 30. 17:10
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Bocs,vezetés közben van időm feljönni ide és nem voltam elég figyelmes.


A meghatalmazás hogy te, xy felhatalmazod z-t hogy autóvásárlásnâl a nevedben és helyedben eljárjon.

Valamo ilyesmi, de van forrmanyomtatvány, könnyű kilesni. Alap asatok kellenek (szül hely idő, max szig sz) meg 2 tanu.


Ha bevállalja az eladó, akkor ez sem kell. A csajod előadja a sztorit és helyetted aláìrja mintha te lennél

2017. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2017. jún. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!