Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol és hogy lehet PÁV I....

Hol és hogy lehet PÁV I. vizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudja valaki, hogy hol? hogy? mennyiért? és mi kell ahhoz, hogy az ember PÁV I. vizsgát letehesse? Ugye ez az ami a hivatásos sofőröknek van és ami a megkülönböztető jelzés használatához is szükséges...
2010. máj. 22. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Asszem csak Pesten lehet PAV vizsgákat csinálni.

Igen a PAV 1 megkülönböztető jelzés használó autókhoz kell és 5 évente frissíteni kell. Az árát már nem tudom.

2010. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Viszont 1-2 infot még mindig nem tudtam megszerezni. Ide adnak különórákat vagy venni kell órákat? Hány éves vezetési tapasztalat szükséges minimálisan?
2010. máj. 22. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ide nem kell külön óra, se vezetési tapasztalat!

Bemész, kifizeted, kivizsgálnak, vagy megfelelsz, vagy nem, ennyi csókolom.

2010. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen még este találtam erre vonatkozó információt... Elég érdekes az , hogy rohadtul senkit nem érdekel az, hogy Te hogy tudsz vezetni :P A lényeg az, hogy legyen 2 éve folyamatosan hatályos jogosítványod
2010. máj. 23. 06:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem érdekel senkit, hogy mennyire tudsz vezetni, mert ez egy orvosi vizsgálat.
2010. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!