Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy ha kezdő jogsisként az első autódat kevesebb mint 1 évig birtoklod, és úgy adod el, akkor a biztosító megbüntet és sokkal drágább lesz a következő autóra a biztosításod?

Figyelt kérdés
Elvileg ezzel akarják kikerülni a biztosítózást, ismerősömnek ezért lett majdnem 70%-kal drágább a következő autóra a biztosítása, mikor nem is balesetezett, nem is értette hogy miért olyan drága, felhívta a biztosítót és ezt mondták neki hogy ezért...Létezik ilyen?

2017. aug. 5. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd hazudik, nincs ilyen "büntetés" a biztosítóknál. Amit leírtál amúgy is egy nagy katyvasz. Mi az, hogy "Elvileg ezzel akarják kikerülni a biztosítózást" ?


A kötelező biztosítás sok dologtól függ, ezért kell kötés előtt ellenőrizni egy kalkulátorral az ajánlatokat!

2017. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, de nem ezért.

Nekem 48 000 ft-ról akarták emelni 69 000 ft-ra, ha hűséges maradok.

Hát váltottam egy évenkénti 30 000 ft-osra.

2017. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A biztosítózás alapján a biztosítási csalást értettem.


Elvileg az Allianznál ezt mondták neki, nem tudom mennyire lehet igaz.

2017. aug. 5. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nincs. Viszont minden évben újra kell kötni a biztosítást, mert minden évben csökken így a díja, ha nem csinálod akkor meg nő.
2017. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!