Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A héten üzembetartói jog...

A héten üzembetartói jog keretein belül a "nevemen" lesz egy autó. Ilyenkor kapok ideiglenes papírt az új forgalmiról?

Figyelt kérdés

Ugyanis sokat utazom külföldre,és nem akarok ezzel kockáztatni,ahogy belföldön sem persze.

Köszönöm előre is a segítséget!



2017. aug. 29. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A hangnem talán nem volt megfelelő, de elég idegesítő, ha valaki kérdez valamit, te egyértelműen válaszolsz rá, mert tudod/tapasztaltad, erre a másik azt mondja, hogy "szerintem nem". Akkor minek kérdezted, ha ennyire májer vagy :D
2017. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Innen honnan tudod,hogy a választ adóknak van tapasztalata? :D

Kérdezni meg azért kérdezek itt,mert ez az oldal erre van.Tudod,gyakori kérdések.Lassan írtam,hogy felfogd!

De ezzel végeztem.Ha Te továbbra is unatkozol,és akarsz még itt jampiskodni,tedd csak,legalább valami izgalmas is lesz. Én viszont kiszállok ebből a csevegésből.

Az utolsó kommenteddel részben egyet értek...a hangnem egyik irányból se volt egyértelmű. Amiben nem értek egyet...a másik részével nem...ugyanis ha te ezen,ennyin így felhúzod magad,hogy valaki visszakérdez...akkor az sajnálatos.

Nade...a bárányok hallgatnak,utánozzuk őket mi is.


További minden jót!

2017. okt. 31. 21:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Na lett ideiglenes papír?
2017. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Troll :D

Igazad lett,köszönöm!

2017. nov. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!