Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenes forgalomból kivont...

Ideiglenes forgalomból kivont autót hogy lehet véglegesen kivonatni? Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Oké kormányablakban intézik! Mi kell hozzá? Olvastam, hogy bontási igazolàs kell, de mi van akkor ha ez nincs? Rendszám és forgalmi megvan! Az autó már ideiglenesen ki van vonatva ezt kéne véglegesíteni!!

2017. márc. 7. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mivsn ha ez nincs?bemesz a bontoba beadod a kocsit es kapsz es igy kitudod veglegesen vonatni. maskepp nem megy
2017. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha a kocsi már rég el van adva??
2017. márc. 7. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nyilatkozol büntetőjögi felelőséged tudatában hogy a kocsi bontásra került privát úron. Nekem ez Volt, bár annyi előnyöm Volt, hogy 2000 után nem kapott műszakit, építgettem, évekig fizettem az adót, és közben vezették be ezt a bontósdit és 2008 körül vonattam ki végleg. Kérdeztem én is hogy mit lehet ilyenkor csinálni, ajánlották a nyilatkozatot.

Bár nem tudom mit szólnak, ha nem ilyen régi a történet.

2017. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2017. márc. 7. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a kocsit eladtad, akkor át kellett volna íratni a vevő nevére na meg egy adás-vételi szerződésnek is lennie kellene. Ezek nélkül meg csak nyilatkozni tudsz ahogy írták is és reménykedni, hogy a kocsid nem fut sehol bajba.
2017. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Adásvételi van, rendszám nincs vele adva!
2017. márc. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!