Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gyári visszahívásnál szervizkö...

Sivatagi1996 kérdése:

Gyári visszahívásnál szervizkönyvbe nem kell beírni?

Figyelt kérdés

Yamaha egyik márkakereskedésében és szervizében lett gyári visszahívás keretében benzinpumpa cserélve 2008-as R125-ön.

Sem a szervizkönyvbe nem lett beírva sem papírt nem kaptunk róla.

Ha esetleg garanciálisan rossz (elvileg erre is van, mert gyári) akkor hogyan tudom a jogaimat érvényesíteni ha nincs róla papírom?

A munkalap lekérhető,elég? - ha egyáltalán kitöltötték



2017. szept. 12. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, a visszahívás teljesítését nagyonis adminisztrálják, bármilyen márka is legyen az..


nem baj, ha nincs papirod, akárhová is viszed a motorod, ott a munkafelvevő először is megnézi, volt-e visszahívása a mocidnak. Aztán azt is látja, hogy megcsinálták-e, és hol.


Lepapírozzák, mert abból később nagy gond lehet.


Vittem úgy szervizbe autót, hogy tíz év múlva szóltak, volt egy javítatlan visszahívás, amit akkor megcsinálnának(természetesen ingyen) tegyék.


se papír, se semmi. megcsinálták, oszt jónapot.

2017. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kéred, akkor beírják tudtommal. Nekünk van egy újonnan vásárolt Renaultunk, még olajcserénél sem voltak képesek beírni a szervízkönyvbe. Harmadik alkalommal szóltam nekik, és akkor beírták az első két olajcserét is. Csak most meg úgy néz ki a szervízkönyv, mintha hamisított lenne, mert ugyanazzal a tollal van írva...
2017. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!