Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyet csinálhatnak?

Ilyet csinálhatnak?

Figyelt kérdés
1. Köszönöm , hogy olvasod a a kérdésem . 2. Jogosítvány szerzésről van szó . Szegedről átmentem Csongrádra vezetni egy másik autós iskolába egy másik oktatóhoz . Az oktató ma közölte velem , hogy nem vizsgázhatok Vásárhelyen , mert az ottani vizsgaközpont nem engedi , mert a lakcímem (valami idióta értelmetlen) hatáskörön kívűl esik és én már igy Szegedhez tartozom . Esetleg valaki tud erről valamit ? Gondoltam először itt megkérdezek pár embert , mert a törvénykönyvben nem szerepel semmi ilyen dolgokról , aztán pedig felhívom a vizsgaközpontot , hogy ez meg mégis mi a lótúró . 3. Köszönöm a válaszod ! :)

2017. szept. 16. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy az összes vonatkozó jogszabályt bárki is megtalálja valaha, a magyar jogrendszer nem olyan egyszerű. De ha ezt mondják helyben, akkor nem fogsz ott vizsgázni, bárhogy is érvelsz nekik... Egyébként mi a probléma abban, ha Szegeden kell vizsgáznod? Ha felkészültél, ott sem lehet probléma (mondjuk a sok villamossal vigyázz az trükkös).
2017. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kicsit hül¥eségnek érzem a kérdést, mert pl a párom is Budapesten vizsgázott, és az ő faluja a sárbogárdi járáshoz tartozik (pedig könnyebben jut el Szfvárra/Dunaújvárosba), ennyi erővel vele is cicóztak volna mert nem a körzetébe ment (tudtommal nemcsak tanult vezetni Pesten, hanem ott is tette le a vizsgát, majd ottani kormányablakban is kérte és kapta a jogsit, mindezt úgy, hogy bár ott egyetemista, de bejelentett pesti lakcíme nincs, papíron csak a kis mezőföldi falujában lakik, ahol persze gyakorlatilag alig lelhető fel, de papíron csak ott lakik)
2018. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!