Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Osztrák papíros motor magyaror...

Osztrák papíros motor magyarországi forgalomba helyezése. Kivonatási papír szükséges-e? Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Van egy osztrák papíros motor ami már 2008 óta nálam van(ekkor járt le külföldön a műszakija is. A forgalmiban bejegyzett utolsó tulajdonossal írtam adásvételi szerződést kétnyelvűt saját nevemre. És nálam van a külföldi forgalmi engedély meg valami szervizkönyv is. Végre készen lett a motor. Szeretném forgalomba helyezni. De néhol (nem mindenhol ) azt olvasom, hogy kell egy papír amiben az áll, hogy a motor ki van vonva külföldön forgalomból. Nahmármost nekem ilyen papírom nincs és a gazdát lehetetlen előkeríteni főleg nyelvtudás hiányában. Mit tegyek honnan szerezzek ilyen papírt kell egyáltalán kérik? ? személyes tapasztalatokat vagy építő jellegű hozzászólásokat szívesen fogadok:) néhány motorhonosítás rovatnál láttam, hogy kell néhánynál szó se esik róla csak az adásvételiről autó vagy általános jármű honosításnál meg egyáltalán nem látok sehol ilyen követelményt.

2015. dec. 6. 23:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!