Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenesen kivont autó...

Msebi06 kérdése:

Ideiglenesen kivont autó papírjai?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy autót magamnak, amit holnap mennék megnézni. Lekérdeztem az adatait a központi nyilvántartásból és kiderült, hogy ideiglenesen kivont okmányokkal rendelkezik,ez a hirdetésben nem szerepel. Ebben az esetben ez benne van a forgalmijában? Ilyenkor az eladónak kell visszahelyeztetni, vagy nekem is lehet tulajként ha megvenném?

2017. okt. 27. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megállapodás kérdése, hogy ki helyezi vissza forgalomba, de én nagyon óvatos lennék.

Ha a hirdető ezt a tényt nem írta bele a hirdetésbe, akkor gyanakodnék, hogy más dolgokban sem tisztességes.

Kiderülhet valami rejtett hiba, ami miatt esetleg nem, vagy csak irreálisan sok ráköltés után lehet újra forgalomba helyezni.

Nagyon sok a svindli a magyar használtautópiacon.

2017. nov. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy autókereskedőtől megtudtam, hogy ilyenkor átíratásnál automatikusan forgalomba helyezik. Sajnos nem sikerült megvennem az autót. Tőlem 20 km-re volt, fölhívtam azt mondta mehetek, mikor csöngettem akkor nyitotta a nagykaput, vitték próbakörre az autót és meg is vették. Jófej...
2017. nov. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!