Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ti mit csináltatok forgalmi...

Ti mit csináltatok forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés
Hasznos tanácsokat elfogadok :) Minden érdekel. Hogy győztetek le az idegességet? Meseljetek
2018. jan. 31. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel még mentünk egy kört az oktatóval, aztán órákat vártam egy helyen, hogy full ideg legyek. És nem győztem le az idegességet, a lábam reszketett a gázpedálon meg a kuplungon is, ilyet azóta sem tapasztaltam :)) Mondjuk sikerült elsőre.
2018. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:
100%
A szobám ablakából bámultam ahogy szakad a hó
2018. febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem a vizsgabázisra. Előtte való este meg szülinapoztam.
2018. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Elmentem a vizsgabázisra. Beültem az autóba. Levizsgáztam. Hazamentem. Ennyi.

Idegeskedés? Minek? Ha nem tudom még biztosra, veszek pót-órát, ha meg tudom, nem rágom magam.

2018. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem voltam ideges....úgy voltam vele,ha elsőre nem akkor majd másodikra talán :) Ha feszült vagy akkor könnyebben hibázhatsz, legyél laza
2018. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ennyien ennyire lazára vették volna a vizsgát?Én szétidegeskedtem magam,nincs nagyon recept arra,hogy ne izguljon az ember.
2018. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem most volt már így nem annyira emlékszem rá, de stresszes voltam kissé. Különöset nem csináltam ellene a várakozáson kívül.
2018. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kávéztam. Mivel reggel 6-kor volt a vizsgám, és BP másik felében laktam, így nagyon-nagyon korán keltem. Gyakorlatilag örültem, hogy a vizsgára magamhoz tértem.
2018. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vizsgámon nyugodt voltam, pedig szakadt a hó végig, nem tudom hogy csináltam. Viszont sajnos megbuktam😕 utána elment az önbizalmam teljesen,a második vizsgán idegroncs voltam, próbáltam előtte olvasgatni, ittam levendulás teát,hát nem segített, de meglett a vizsga😀
2018. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
97%
Elsőre szetb.szott az ideg, meg is buktam. Másodjára már lazabb voltam, mivel vettem meg par orat es biztosabb lettem magamban. Az első hogy higyj magadban!
2018. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!