Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Személyautóm ideiglenesen...

Személyautóm ideiglenesen kivont a forgalomból mire számithatok ha nem hosszabitom meg időben a kivonást?

Figyelt kérdés
Február elsején volt a lejárati dátum és nem fizettem be nem hosszabitottam de szeretném még egy ciklussal hosszabitani pénzbirságra kellesz számitanom vagy milyen következményei lesznek?
2018. febr. 2. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Számíthatsz, ugyanis az ideiglenes kivonás lejártával a jármű automatikusan, külön eljárás nélkül forgalomban lévőnek számít.

Nagy probléma most még nincs, de intézkedj, mert a biztosítónál ketyeg a számláló, a fedezetlenségi díj 560 forint per nap

2018. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
automatikusan forgalomba helyeződik KGFB-t kell fizetni onnan. semmi ilyesmi bajod nem lesz.
2018. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyes, a biztosítás befizetésére van 60 napja, ne ijesztegesd
2018. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetem, írtam, hogy most még nincs gond, de ha nem intézkedik lehet... bár talán félre érthetően fogalmaztam, a lényeg, hogy az autó automatikusan forgalomba lett helyezve, kötelező biztosítást kell rá kötni, vagy ismét kivonatni a forgalomból
2018. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
Ha ujra kivonod a régi lejarati datum meg az ujra kivonas kozotti idoszakban napi fedezetlensegi dijat fognak felszamolni....szoval csipkedd magad
2018. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármas, nincs 60 napja a befizetésre. A biztosítást akkor kell befizetni, amikor megkötöd / jelen esetben amikor visszahelyeződött az autó. A biztosító 60 napig köteles helytállni ha bármi történik, de ez nem egyenlő a fizetési hatàridővel. Kár, hogy nagyon sokan úgy kezelik...
2018. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tehát késedelmi időm nincs?
2018. febr. 2. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mennyi "késedelmi" időd van, úgyis csak egyet tehetsz: beszélj a biuztositóddal, hogy milyen formában tudod a leggyorsabban rendezni a díjat. Egyébként nem küldtek csekket / nem próbálták meg levonni a díjat?
2018. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs csekk, fel kellene hívni a biztosítót / küldeni egy e-mailt és tisztázni a helyzetet. A legtöbbnél már bankkártyával is ki tudod fizetni a díjat távolról, de az átutalás biztosan megoldás. Az biztos, hogy az autó forgalomban van, tehát biztosítást is fizetned kell rá.
2018. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztosan ti mind nagy biztosítós szakértők vagytok. De, van 60 nap, ameddig nincs fedezetlenségi díj. Ennyi.
2018. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!