Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ceges auto papirjai?

Ceges auto papirjai?

Figyelt kérdés
Udv. Vettem egy ceges autot. Nincs rajta muszaki. Akitol vettuk o egy meghatalmazassal vezette az autot es azt mondta hogy a ceg fizette a biztositast es nem o. Ez letezik? Viszont most le szeretnem vizsgaztatni az autot (ceg neven marad nem kell atirni azt mondtak) es van egy ceg altal kiallitott papirom hogy en levizsgaztathatom az autot. Mas papirom nincs. Kellene meg valami? Biztositasi papir elvileg kene a muszakihoz de olyanom nincs. Honnan tudom hogy a ceg tenyleg fizeti a biztositast? Milyen papirral vezethetem az autot?

2018. febr. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy kamu, vagy átbasztak. Szerintem az utóbbi.
2018. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátom, téged átvertek! Olyan nincs, hogy az eladó nevén marad az autó. Miért is vállalna ilyet bárki? Ha balesetet okoznál vele, akkor az eladót vonnák felelősségre, ilyet meg senki nem vállal be.
2018. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gipsz Jakab eladott neked egy autót,ami nem is az ő nevén van,ha nem a Jézus szíve KFT tulajdona.Ha létező cég ez,akkor trappolj be hozzájuk és előbb ott intézd el ezt az ügyet,mielőtt feljelentenek,hogy elloptad,vagy ez a Gipsz Jakab lopta el és te orgazda vagy.

Forgalmi van hozzá?Tulajdonos ,vagy üzembentartó váltással választhatsz biztosítót.

Csak a forgalmiban és törzskártyán bejegyzett tulajtól veszünk autót.Itt te csak a cég tulajától vehetted volna meg.

2018. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!