Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan vegyek autót műszaki...

Hogyan vegyek autót műszaki nélkül?

Figyelt kérdés

Naszóval,kinéztem magamnak egy autót,első autóm lenne viszont van egy gond,hogy nincs rajta műszaki

És nem tudom hogy kéne ekkor intézni a dolgokat

mert a kocsi pesten van,én meg Nyíregyen

és nem tudom hogyan kéne összeegyeztetni mindenféle papírmunkát anélkül hogy rendőrség vagy bármilyen hivatal megbüntetne vagy akármi



2018. márc. 12. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
a kereskedések műszakival együtt szokták kiadni az autókat
2018. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legalabbis a legtöbb... de hívd fel az eladót.
2018. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
magánszemélytől veszem
2018. márc. 12. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor érdemes lenne a rendőrséget megkerdezni, hogy mi a rendje, vagy nyíregyházán egy műszakiztatónál, esetleg kormányablaknál, hogy mire számíts. lrhrt kapsz egy papírt (ha van rendszáma), amivel hazavezethetsz. ha nincs rendszám, akkor szállíttatni kell.

plusz ha még nem láttad élőben, érdemes megnézni mielőtt beleugrasz látatlanban, ill. esetleg autószerelővel is megnézetni vétel előtt.

2018. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tréler. Nemcsak műszaki, kötelezőt is kéne rá kötni, hogy hazavihesd
2018. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az megvan hogy kötelezőt kötnöm kell rá

lehetőleg nyíregyen vizsgáztatnám

csak annyi,hogy el kéne vinni a kocsit eredetvizsgálatra is

és pl ezt nem tudom hogyan oldhatnám meg úgy,hogy nincs műszaki a kocsin

útvonalengedéllyel ezt meg lehet csinálni?

Milyen sorrendben kéne intézni a papírokat,hogy baj nélkül haza tudjak jönni és minden papír meglegyen és az vételtől számított 15 napon belül meglegyen az átírás,amihez ugye kell az eredetvizsga is

2018. márc. 12. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Útvonalengedély, avval lehet, 3 napra adják meg.

De ma Magyarországon, bemondásra autót venni, főleg műszaki nélkülit, elég lutri.

Vagyis ha odamész, azt is megkockáztatom, hiányzik róla a hengerfej. Nem egy ilyen memóriahibás eladóval találkoztam.

2018. márc. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Extra alaposan kell átnézni és hiába nincs rajta műszaki, ha elvileg üzemképes, akkor valami mellékutcában ki kell próbálni, aztán trailer, én egyből az eredetvizsgához vinném a műhelybe a trailerrel, aztán a szerelőnél raknám le. És az első szervízt úgy csináltatnám, hogy a szerelő műszakiztatja le. közben minden mehet a szokásos módon, KGFB, átíratás stb
2018. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A műszaki kb fél óra.

Beszéld meg a tulajjal, hogy feljössz, és együtt elviszitek. Meglesz a műszaki is, meg az eredetvizsgát is meg lehet csináltatni.

És nem lesz neked meglepetés, hogy hazaviszel egy kocsit, ami nem megy át a műszakin.


Azt megkérdezhetem, miért pont ez kell????

Saját tapasztalatom (BP agglomerációban élek), hogy vidéken olcsóbbak a kocsik. Legutóbb Debrecenből vettünk. Biztosan nem találsz közelebb egy műszakis példányt?

2018. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!