Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Repedt szélvédő miatt a...

Repedt szélvédő miatt a rendőr elvette a forgalmit. Ilyenkor hogyan zajlik a forgalmi vissza szerzése? Be rendelik úgynevezett szigorított vizsgára?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a kpm (mostanában nkh) vizsgán mindent át néznek csavarról csavarra, most nekem muszáj ide vinnem a kocsit vagy jó egy sima műszaki állomásra is? Mi ennek a pontos menete? Ha tudja valaki pls írja le.

#műszaki vizsga #forgalmi #repedt szélvédő
2018. ápr. 2. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Erről kell hogy adjanak egy végzést, abban leírják mi a teendőd. Itt valami szopatás van, mert ilyent még nem hallottam, hogy elveszi a yard a forgalmit, aztán a versenyző meg össze-vissza érdeklődik..trélerrel vitted haza, vagy forgalmi nélkül? ebben a történetben valami nem kerek..


amúgy a szélvédő csere után normál műszakira kell menned. az 25 ropi+ a szélvédőcsere ára, meg még egy kicsi a bírság..

2018. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
forgalmi nélkül vittem haza, adtak egy cetlit hogy azzal a "telephelyre" el mehetek vele de csak odáig. én csak a kpm vizsgától félek mert ott egy használt, 15 éves kocsi tutira nem megy át.
2018. ápr. 3. 01:01
 3/9 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy kapok végzést de ez az eset ma történt ahogy mentem anyát meg locsolni :) és szeretném tudni hogy mire számítsak mert ha kpm akkor felesleges is rá költenem (szélvédőcsere meg stb) mert ott úgysem megy át
2018. ápr. 3. 01:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem menne át egy NKH vizsgán, akkor inkább magától az autótól félj. Egyébként sincs olyan, hogy szigorított vizsga és ma már nem kell annyira megfelelnie minden apró kritériumnak, mint anno egy Mozaik utcai KPM vizsgán.
2018. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de lehetséges, van olyan hogy mikor elveszik a forgalmit akkor nem nkh vizsgára rendelik be?
2018. ápr. 3. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezért elvették a forgalmit, WTF?
2018. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát komolyan. húsvétkor :)
2018. ápr. 4. 22:10
 8/9 A kérdező kommentje:
nem lepődök meg a rendőrök köcsögségén. de valahogy vissza szeretném szerezni a forgalmit
2018. ápr. 4. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Láttam, olyat, hogy valaki 2 évig megrepedt szélvédővel ment.

Aztán, mikor már majdnem kiesett, akkor cserélték. Rendőr sose vettel egy a forgalmit.

2018. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!