Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A sikeres forgalmi vizsga...

A sikeres forgalmi vizsga után mikor lehet menni az okmányirodába? S mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön sikerült a vizsgám, s utána gyorsan buszra kellett szaladnom, mondott pár dolgot az oktatóm, de a nagy rohangálásba nem figyeltem rendesen.....

Miket kell bevinnem? Köszi előre is


2018. febr. 19. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak az elsősegély kártyát kellett a petzvalban bemutatni, a többit nem


de van akinél kekeckednek, és kérik a vizsgaigazolást, 8 általánost igazoló okiratot

2018. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vizsgaigazolás kellett a közlekedési hatóságtól. Ott pedig be kellett mutatni az elsősegély vizsga igazolását.

A közlekedési hatóságtól kapott igazolással mehettem az okmányirodába.

2018. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt volt az elsősegély vizsgám, délbe időpontom az okmányirodába (elsősegéllyel zártam a sort)

Betrappoltam a közlekedésihez, oda adtam az elsősegélyt kaptam papírt, azzal az okmányirodába be aztán ennyi (az orvosi papírt is vittem)

2018. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hovarju ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem a vizsga elteltétől 3 munkanap után lehet menni a Petzválba.

Vinni kell a vizsgaigazolást, az elsősegély igazolást és egy legalább 8 általánost igazoló bizonyítványt.


Ezután kaptam tőlük egy másik igazolást, amivel mehettem az okmányirodába. Ott készítettek egy fényképet, felvették az adatokat (én még fizettem illetéket, azt hiszem most már nem kell) és kb.7-10 nap alatt megkaptam.

2018. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. febr. 19. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!