Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lejárt kötelezővel vihetem...

Lejárt kötelezővel vihetem műszakira?

Figyelt kérdés
Pontosabban csak pár napja járt le, még a 30 napon bellül vagyok. Vinném műszakira hétfőn, de hétvégén nem tudok papírt kérni. Elfogadják műszakin ezt a 30 napos "türelmi időt"?

2018. ápr. 22. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Érvényes kötelezőnek kell lenni.
2018. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nosco ***** válasza:
52%
Kiírja a vizsgaállomás gépe, hogy nincsen rajta kötelező biztosítás és így nem fogják levizsgáztatni!
2018. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De bevan fizetve, csak nem kaptam meg róla az igazolást.. és amiről van csekkem az is csak pár napja járt le.. így sem?
2018. ápr. 22. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Odamész, elmondod a nyűgödet és ki fog derülni ,túl leszel-e a műszakin, vagy kapsz új időpontot.
2018. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos kell az papíralapú igazolás, anélkül nem vizsgáztatnak. Én nem hordtam magamnál a csekket, mivel a rendőrség adatbázisában nyilvántartják, ezért elfelejtettem elvinni a csekket a vizsgára, és bizony haza kellett mennem a csekkért.

Annyit tudsz tenni, hogy vagy online kéred az igazolást, amit emailben már másnap megkaphatsz, azt kinyomtatod, és azzal mész vizsgáztatni. Vagy ha van a közelben a biztosítódnak irodája, akkor onnan kérhetsz igazolást.

2018. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

akár a mai napon is megkötheteted neten a biztosítást, amit letöltesz a telódra, és ha kérik, akkor bemutatod.(ha hallgatsz róla, nem biztos hogy kérik

ez már így is működik.

2018. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!