Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan működik az új autó...

Hogyan működik az új autó vásárlása?

Figyelt kérdés
Sosem vettem még szalonból autót. Függetlenül attól, hogy milyet, mennyiért, honnan, mert ez még más lapra tartozik, a technikai része érdekelne. Okmányokat, vagyonszerzésit intézi a kereskedés, vagy nekem kell, mint amikor használtat vettem? Ha nem készleten lévőt választok, akkor általában mennyit kell rá várni?

2018. máj. 21. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

bemész egy jobb szalonba, főleg ami tetszik..ott kedvesen fogad valaki(ha látszik, hogy van pénzed, és tényleg vásárolni szeretnél), megkérdezi miben segíthet? elmondod, hogy azt a tűzpirosat szeretnéd megvenni..akkor elmondja, hogy az öt nap, vagy ha más kell, akkor akár fél év is lehet.

(én hat hónapot vártam egy automata kocsira)

2018. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jééézusom! Mint apám a Merkurnál az első Wartburgra :D

És a papírmunkát átvállalták? Én nagyon szívesen odaadom nekik az összes illeték árát, ha nem kell még azért is okmányirodába szaladgálnom. Ok, persze, a kötelezőt meg a cascot a biztosítómnál magam intézem.

2018. máj. 21. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ez megfelel, akkor leültet az asztalához, és elmondja mi is a teendőd...először is felveszi a rendelést, majd kér előlegként néhány millácskát..
2018. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!