Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor még mi lehet?

Ilyenkor még mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azért írok, mert pénteken egy furgonos tükrével összeért az enyém. Valamennyire megsérült. Én gondoltam jófej leszek, megadta a számát és elintéztem a cégemmel ,hogy egy sima utólagos betétlapozás elég és nem kell fizetni. Ezt elis mondtam neki pénteken telefonon, de nem lett belőle semmi mert nem hívott vissza. Aztán beszéltem vele hétfőn is, akkor se akarta kitölteni. Így akkor mondtam, nem érdekel, nem én vagyok a hibás, de akkor álljuk a saját kárunk. Nem mondott rá semmit, csak hogy majd még beszél valakivel. Én közben hétfő este lejelentettem a cégemnél, mert azért 72 óra után már le kell, meg látszik, hogy semmit nem akar a másik fél. Akkor nem is szólt, hogy van-e bármi gondja.


Ezekután ha rájön, hogy mégis akar valamit papírozni, akkor megtagadhatom? Hiszen, ő az, aki nem élt a lehetőséggel ,amit eltudtam intézni. Tudom, kár volt jófejnek lenni, de reméltem, hamár az leszek, akkor a másik se szivat meg. Lehet ebből valami?


Előre is köszi a választ :)



2018. júl. 10. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Telefonod felveszi a beszélgetést?

Ha igen akkor ne töröld ki!!!

2018. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem veszi fel, de azt nem törlöm ki, hogy én kerestem őt.
2018. júl. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!