Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van egy kis gond adásvételivel...

Van egy kis gond adásvételivel, mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Autóvásárlásnál, ha írunk teljesen új adásvételit új dátummal de közben már kötöttem biztosítást azzal valami probléma lehet? Valaki leírná hogy működik ilyenkor? Nekem is jól jönne az új dátum pénzügyileg, de a fő szempont hogy hibás lett az első. Vagy ugyanazzal a dátummal jobban járunk?

2018. júl. 12. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamiben sunnyogsz, ha jól értem, valami törvénytelen dolgot szeretnél némi kis anyagi előnyért.

Ha lebuksz, a bíró meg fogja kérdezni, ki, mikor és mit mondodtt. Ki hol állt, milyen színű tollal írt alá.

Ha kiderül a csalás, nagy bajban leszel.

2018. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a dátum a fő szempont, írunk mi a valódi dátummal ha szükséges csak tényleg ilyenkor mi van ha a tanú rész nincs kitöltve mert nem indigós az a rész és benéztük?
2018. júl. 12. 11:31
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az adasvetelin minden rész indigós,kivéve az aláírásos!Azt ugyanis mindenkinek mind a 4 oldalon alá kell írnia!de ennyi
2018. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na és azt hagytuk ki, minden más jó csak az van amit az eredetin kívül egyik indigóra sem vittünk át, hogyan lehet ezt korrigálni?
2018. júl. 12. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ráírjátok a többire is tollal.
2018. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

benyújtod az újat átírásra, aztán az ügyintéző megmondja jó, vagy nem jó...


nem esznek embert a kormányhivatalban.

2018. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aláírja mindegyiket a két tanú.

Mi ebben a nehéz???

2018. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!