Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autópályamatrica érvényesség...

Autópályamatrica érvényesség lekérdezése, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Vettem egy autót kereskedőtől, tehát az előző tulajdonossal nem találkoztam, és érdekelne, hogy van-e érvényes pályamatricája. Hogyan tudom megtudni?


Céges autó volt, így elképzelhető, hogy volt érvényes pályamatricája.

Ha van jogosult vagyok tovább használni?



2018. júl. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ügyfélszolgálaton tudod lekérdezni.


Egyébként a volt tulajdonos bármikor átírathatja, tehát szerintem egyszerűbb venni rá egy újat, mint azon izgulni, hogy mikor jut eszükbe átíratni.

2018. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utókezelőnél tudsz érdeklődni.

Kb 1 hónapja olvastam egy cikket,ha megtalálom berakom. Autót vett a hapsi akart rá matricát telefonon nem tudott mert azt jelezte van érvényes rajta, benzinkúton is érdeklődött és volt rajta érvényes. Aztán jól megbüntették mert nem volt az autón miután a régi tulaj átíratta és a rendszerek nem úgy kommunikálnak egymással ahogy sajnos kellene. Valami ilyesmi volt a lényege kb 1-1,5 hónapos cikk volt

2018. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemcso ***** válasza:
Pont a cégek azok, akik eladás után rögtön átiratják az új céges kocsira, kb. 1,5 ezer forintért.
2018. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ellenőrzést megérhet.
2018. júl. 22. 19:36
 5/6 A kérdező kommentje:
KB nyaraláskor használom pályán, ami most lesz.
2018. júl. 22. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi átírattuk a céges kocsi matricáját.

Amúgy nincs 3000 ft a 10 napos országos matrica. Szóval ezen ne filléreskedj.

2018. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!