Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladhatom a 3 napja vásárolt...

Zolaa1986 kérdése:

Eladhatom a 3 napja vásárolt és átnem írt autóm?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek , vásároltam egy autót 3 napja amit szeretnék eladni mivel az élet úgy hozta , hogy a pénzre volna inkább szükségem most . Senkit sem akarok átverni , nem tudom hogy ilyenkor hogy megy a papir munka , muszály átírjam és megvárjam a törzs kártyám s majd csak utána kezdhetem árúlni ? Esetleg megoldható egy “köztes adásvételivel is ? Ilyenkor milyen plusz költségem van mint be nem jegyzett eladó ?

2018. okt. 4. 20:42
 1/4 D. Brasco ***** válasza:

Google első talalat:

[link]

2018. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vagyonszerzési illetéket be kell fizetned. Ameddig nincs a neveden az autó, hogy akarod eladni? Eladni csak azt lehet, ami a miénk.
2018. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második ! Az autót eltudtam adni végűl , "köztes adásvételivel". Természetesen az illetéket igy is meg kell fizetnem de nem kell kifizetnem sem az eredet vizsga sem pedig az új forgalmi és törzskártya díjját !

Ez azért nem mind1 !

2018. okt. 13. 18:46
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy régi kérdés... De hány nap alatt adtad el? Mert nállam másfél hónapig volta kocsi és kinvonták hivatalból ilyenkor mi a helyzet? Ha eladom akkor az új tulaj forgalomba tudja helyezni?
2023. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!