Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új, vagy külföldi autó forgalo...

Új, vagy külföldi autó forgalomba helyezésénél mekkora a választék rendszámokból?

Figyelt kérdés

Még sosem volt autóm, a közeljövőben tervezek vásárolni, és egy általam preferált betűkombináció 1-2 éven belül sorra kerül majd. Úgy hallottam, hogy forgalomba helyezésnél van lehetőség válogatni néhány rendszám között, ezt nem tudom viszont, hogy mekkora a választék? Van esély arra, hogy tudatosan megszerezzem a kívánt betűkombinációt ily módon?

Tudom, hogy 3 betű - 3 számot lehet személyre szabottan is kérni, jó pénzért. A témában minden választ szívesen fogadok, még ha nem is válasz a kérdésre.



2018. okt. 28. 18:46
 1/3 petizacc ***** válasza:
Maximum ezt úgy tudom elképzelni, hogy ami az adott vizsgabázison vannak új rendszámok azokból választhatsz, de semmi több.
2018. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bemész a kormányablakba, van ott a polcon kb 100-200 egymást követő számú előre legyártott rendszám. Az ügyintéző leveszi a polcról a legfelső párat, kitölti a nyomtatványt és odaadja a rendszámokat neked. Ha épp jóbarátod az ügyintéző, akkor esetleg válogathatsz a készleten lévő táblák között. Ha nem sorban lévőt akarsz, hanem pl. a TEK-001-et, akkor az általad is említett jópénz a megoldás.
2018. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!