Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol lehet a netrisken kötött...

Tele kérdése:

Hol lehet a netrisken kötött biztositás fizetési időt átiratni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sajnos máshogy nemtudtam megfogalmazni a kérdésem az,hogy netrisken kötöttem biztositást,és valamiért nem is láttam olyan opciót ahol ki lehetett volna választani,hogy éves,negyedéves,félévente akarom fizetni a biztositást.A szerződésben 1 éves dij van,amit nekem kikell fizetnem egybe.A kérdés,hogy hol tudom elintézni,hogy negyedévente kelljen fizetnem?Telefonon esetleg elintézhető? Mert interneten kötöttem,és a közelbe nincs köbe biztositó.
2018. nov. 14. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem tudod átíratni, mivel ennek függvényében változik a biztosítási díjad. Próbálj meg erről részletes információt kérni telefonon a biztosítótól.
2018. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy sokan akkor is rendőrt hívnak, ha KÖBÉ-s okozott személyi sérülés nélküli balesetet. Aztán ha ezért kap még egy 100 ezres büntetést, meg 3 hónap vezetéstől eltiltást, akkor elgondolkodhat azon, hogy jól járt-e, hogy olyan KGFB-t választott, amit minden más autós utál.
2018. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én bizosítómnál ha egyben fizetem egy évre és nem negyedévente akkor fele annyi

gondold meg

2018. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,átgondoltam kifizetem egybe,és egy évre levan róla a gond.A második válaszolót nem értem.Mivel első autó és viszonylag fiatal is vagyok 18éves honnan tudhatnám,hogy melyik kötelező biztositót utálják az autósok?Az én szempontom az volt,hogy minnél olcsóbb és gyorsabb legyen mivel saját pénzből tartom fennt az autót.Meg eleve mi köze egy kötelező biztositónak a balesethez?
2018. nov. 18. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te okozol véltlenül balesetet (jó esetben csak enyhébbet), akkor a másik fél kárát annak a biztosítónak kell megtérítenie, ahol a KGFB-d kötötted. A KÖBE arról hírhedt, hogy nem tisztességes a károk megtérítésében. Az autósok pedig azzal büntetik azt, aki az ő kontójukra akart spórolni, hogy rendőrt hívnak rá kis koccanásnál, még egy kis parkolóinál is.
2018. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: ez valami urban legend? :D
2018. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!